Skip to main content
Archive

Diamenty biznesu

DIAMENTY 2011 w XX rocznicę powstania BCC!

15 czerwca podczas uroczystej Gali BCC w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie odbyło się wręczenie Diamentów do Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu. Gala na Zamku Królewskim była także wielkim urodzinowym świętem organizacji i jej członków – Business Centre Club powstał 20 lat temu, w 1991 roku.

Diamenty 2011
Konkurs Lider Polskiego Biznesu – organizowany od 1991 roku przez BCC – składa się z dwóch etapów: w pierwszym Złote Statuetki wręczane są podczas zimowej Wielkiej Gali Liderów, która od grudnia 1994 roku odbywa się w Teatrze Wielkim w Warszawie. W drugim etapie uczestniczyć mogą zdobywcy Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu, którzy utrzymają swoją pozycję na rynku. Ubiegają się oni o Diament do swojej Złotej Statuetki. Dokonując weryfikacji, Jury konkursu bierze pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne, ale również jakość i nowoczesność produktów, poziom inwestycji oraz zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne, a także zaangażowanie w działalność klubową.

Jury konkursu:
dr Krzysztof Pawłowski – Przewodniczący Jury
prof. Tomasz Wielicki – Członek Jury
Grażyna Majcher-Magdziak – Członek Jury
Dorota Furtak – Sekretarz Jury

Laureatom nagrody wręczali minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski, prezes Forum Obywatelskiego Rozwoju Leszek Balcerowicz oraz minister finansów Jan Vincent Rostowski.

W tegorocznej edycji konkursu Jury przyznało 40 Diamentów – pełną listę i fotorealacje można obejrzeć tutaj