Skip to main content
Archive

IV Kongres Kobiet 14 – 15. 09.2012

IV Kongres Kobiet – zapraszamy!

5 sesji plenarnych, 21 paneli równoległych, 3 okrągłe stoły, ponad 100 wystawców w Parku Kobiet, dziesiątki zagranicznych gości, setki dziennikarzy, blisko 10 tysięcy uczestniczek – po raz kolejny w Pałacu
Kultury i Nauki w Warszawie

IV Kongres Kobiet
Aktywność, przedsiębiorczość, niezależność
14 – 15 września 2012

„Aktywność, Przedsiębiorczość, Niezależność” to hasło czwartej już odsłony dwudniowego święta kobiet z całej Polski i zagranicy. Będzie to festiwal szeroko pojmowanej kobiecej samorealizacji w najlepszym wydaniu – od działalności lokalnej, samorządowej, poprzez aktywność społeczną, polityczną i biznesową, wreszcie – przedsiębiorczość i przebojowość kobiet z miast, miasteczek i wsi.

Celem Kongresu jest pokazywanie dobrych praktyk, uczenie skutecznych rozwiązań i inspirowanie do innowacyjnych pomysłów. Polskie kobiety po raz kolejny będą miały okazję do wymiany doświadczeń, zdobywania inspiracji oraz motywacji do działania.
Dzięki Kongresowi, my – kobiety, jesteśmy silniejsze, lepiej słyszalne, zauważalne i bardziej skuteczne. Polska, Europa i świat potrzebują przedsiębiorczych kobiet! Kobiety potrzebują Kongresu Kobiet!

Po raz pierwszy podczas Kongresu Kobiet tak silnie do głosu dojdzie kultura. Rozpoczniemy występem zespołu „Jarzębinki”, w piątkowy wieczór publiczność będzie bawić się przy przebojach KAYAH, a DJ WIKA – 72-letnia DJka zagra w sobotnie popołudnie. Park Kobiet, pełen warsztatów, prelekcji, ekspozycji i spotkań z interesującymi ludźmi, będzie tętnił życiem do późnego wieczora.
www.kongreskobiet.pl