Skip to main content
Artykuły

Business&Beauty nr 7 od 15 lutego w Empikach

Przewodnią tematyką kolejnego numeru Business&Beauty jest transport i komunikacja. Artykuły dotyczące nowinek transportowych i komunikacyjnych przeplatają się z hasłami z zakresu wymiany informacji i kształtowania relacji międzyludzkich. Piszemy o właściwie i skutecznie rozwijanej asertywności, feedbacku między pracodawcą a pracownikami i otoczeniem. Przyglądam się skutecznemu prowadzeniu firmowego newslettera oraz istocie wdrażania i funkcjonowania systemów CRM.
W podróż biznesową zapraszamy do Włoch. Przewodnikami po szlakach włoskich interesów, stylów, krajobrazów, smaków są Polki i Włosi. Wspólnie z klubem 300-tu poznajemy historię Lamborghini. Przedstawiamy nową Miss Polonia, a najbardziej utytułowana polska miss, Katarzyna Borowicz, oprowadza po mediolańskich butikach. Zaglądamy również do pracowni włoskich rzemieślników wyrobów skórzanych. Słynny włoski trener Arrigo Sacchi opowiada o sportowych i biznesowych emocjach. Roman Gutek zapoznaje nas z prowadzeniem kina studyjnego i kulisami sukcesu w rozwoju działalności kinowej. Pisarz i tłumacz, Robert R. Stiller,
opowiada o znajomości kilkudziesięciu języków obcych, przyszłości języka polskiego i nowych książkach.
Zachęcamy do odwiedzenia nadwiślańskiego Płocka oraz londyńskiej wystawy prac Leonarda.
Czy możliwe jest ogłoszenie stanu wyjątkowego z powodu zagrożenia cybernetycznego? – prezentujemy wnioski z Rządowego Programu Ochrony Cyberprzestrzeni RP na lata 2011–2016.
Profesor Gomułka prognozuje sytuację gospodarczą w 2012 roku.
Relacjonujemy Wielką Galę Liderów Polskiego Biznesu, podczas której poznajemy czołowych polskich przedsiębiorców oraz laureatów Nagrody Specjalnej: Recep Tayyip Erdoğana – premiera Turcji oraz Hannę Suchocką – ambasadora Polski w Watykanie.

z pozdrowieniami,
Redaktor Naczelna
Serafina Ogończyk-Mąkowska
oraz Zespół redakcyjny magazynu Business&Beauty