Skip to main content
Artykuły

Business&Beauty nr 8 / Energia/ Indie.

Zapraszam do lektury  8 numeru biznesowego magazynu Business&Beauty.

Przewodnia tematyka kolejnego wydania „Business&Beauty” skupia się na energii, energetyce, elektroenergetyce. Przedstawiamy rekomendacje Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego, jego stanowisko i wnioski z debaty na temat bezpieczeństwa elektroenergetycznego. W artykule o gazie łupkowym rozważamy spodziewane korzyści i koszty inwestycji, dylematy związane z ochroną środowiska naturalnego, przyglądamy się technologicznym aspektom eksploracji złóż konwencjonalnych i niekonwencjonalnych. Stajemy
przed komunikacyjnymi wyzwaniami branży energetycznej. Przybliżamy program GreenBuilding (GBP) Komisji Europejskiej – założenia oraz istniejące już realizacje architektoniczne w Polsce.
W wypowiedziach sportowców, przedsiębiorców szukamy odpowiedzi na pytanie, skąd czerpać energię do walki, sportu, nauki, prowadzenia biznesu.
W biznesowo-kulturową podróż elegancką limuzyną udajemy się do Indii, ukazujemy specyfikę tego regionu świata. Pokazujemy jedno z najpiękniej położonych pół golfowych na świecie i golf jako inwestycję. Prezentujemy największe indyjskie inwestycje w Polsce. Opisujemy od strony prawnej outsourcing IT w Indiach, inwestycje w odnawialne źródła energii, urlopy na żądanie.
Dowiemy się czym jest i jakich dostarcza informacji etnografia organizacji; jak skorzystać z mindfulness w pracy, prowadzić projekt; jaka jest specyfika projektowania i marketingu książek autorskich. Z grupą Klubu 300tu rozpoczynamy sezon spotkań wielbicieli szybkich samochodów. Poznajemy osobowości 2011 roku.

Spis treści – magazyn Business&Beauty nr 8

Serafina Ogończyk-Mąkowska

Red. Naczelna